Lipikar Serisi ve Seriye Yeni Katılan Temizleme Sabunu

Lipikar serisi, kuru ve ekstra kuru cilt ve egzama için vücut ve yüz çözümlerinden oluşur. Bu formüller, kuru, pürüzlü cildi yatıştırmaya ve azaltmaya yardımcı olmak için özel La Roche Posay Prebiyotik Termal Su, Shea Yağı, Gliserin ve Niasinamid içerir. Bütün aile için uygundur. Avrupa Eczanelerinde 1 Numaralı Vücut Bakımı markasıdır.

La Roche Posay Lipikar Serisini Kullanma Nedeni

Yeni dermatolojik araştırmalar, sağlıklı bir mikrobiyomun önemini ortaya koymuştur. Deri yüzeyinde bulunan mikroorganizma popülasyonu kuru cilt koşullarındaki mikrobiyomun dengesiz hale gelebileceği ve prebiyotiklerin yeniden dengeleyici bir etkiye sahip olabileceği keşfedildi. La Roche-Posay Prebiyotik Termal Suyu, Lipikar ürünlerimizde yüksek konsantrasyonda bulunmaktadır. Prebiyotikler, cilt mikrobiyomu için sağlıklı bir ortam yaratmaya yardımcı olan bakteriler için besinlerdir.

La Roche Posay Lipikar Serisi Ulusal Egzama Derneği Tarafından Kabul Edildi

Lipikar vücut ve yüz bakımı serisi, içerikleri ve güvenlik ve etkinlik çalışmaları kapsamlı bir şekilde gözden geçirildikten sonra Ulusal Egzama Derneği tarafından kabul edildi. Kuru cilt ve egzama için vücut ve yüz çözümlerimiz tüm aile için yeterince güvenlidir. Lipikar Wash AP + ve Lipikar Balm AP + iki hafta kadar küçük bebekler için bile uygundur.

Kuru Cilt ve Egzamayı Yönetmek İçin İpuçları

5 ila 10 dakikadan uzun olmamak üzere ılık (sıcak değil) suda yıkayın veya duş alın. Nazik, sabun içermeyen ve kokusuz bir temizleyici kullanın. Günde en az iki kez nemlendirici ile nemlendirerek cildin kurumasını önlemeye yardımcı olun.

Lipikar Serisine Yeni Katılan Ürün

La Roche Posay Lipikar Surgras Cleansing Bar kuru cildi nazikçe temizleyerek cilde nem kazandıran temizleme sabunudur. Kuruluktan dolayı rahatsızlık hisseden hassas ciltlerin günlük kullanımına uygundur. Çocuklar ve yetişkinler içindir. Lipikar Surgras formülü, cilde esneklik ve rahatlık kazandırmak için Niacinamide ve Shea Yağı içerir.

Ürün İçeriği

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Cocoyl Amino Acids, Glycerin, Palmitic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Butyrospermum Parkii, Etidronic Acid, Helianthus Annuus, Parfum (Fragrance), Palm Kernel Acid, Pentasodium Pentetate, Sodium Chloride.Etiketler: lipikar, kuru cilt, nemlendirici, temizleyici, bar, sabun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir