Bioderma Sensibio Serisi

Hassas ciltler üzerinde bakımını gerçekleştiren dermokozmetik marka serisi, sağladığı birçok olumlu etki sayesinde cilt bakımına yardımcı olmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından onay almış özel patentli ürünlere sahiptir. Her ürün dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek etkinliğini en iyi şekilde sergilediğini kanıtlamıştır.

Bioderma Sensibio serisi, hassasiyet ve tahriş oluşumlarına karşı koruma gerçekleştirir. Cilt yüzeyini korumaya yardım eder. Dış etkenlerin neden olabileceği her türlü olumsuzluk durumun yaşanmasına engel olur. Hassas ve düşük toleranslı ciltlerde hasar oluşumlarının kolayca meydana gelmesine izin vermez. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olan Sensibio serisi yenileyici ve besleyici özelliği sayesinde istenilen korumayı gerçekleştirir.

Kızarıklık, tolerans düşüklüğü, kuruma ve kaşıntı gibi cilt sorunları yaşan hassas ciltlere sahip kişiler tarafından kullanılan Bioderma Sensibio, kısa sürede tüm olumsuz durumlar üzerinde etkisini göstermektedir. Formülünde herhangi bir şekilde kimyasal ve zararlı madde bulundurmamaktadır. Hipoalerjik özelliktedir. Diğer kozmetik ürünlerin rahatlıkla kullanılmasına zemin hazırlamaktadır. Makyaj bazı niteliğinde kullanıma uygundur. Bioderma hassas ciltler serisi kullananlar arasında en çok tercih edilen ürün Bioderma H2o temizleme suyudur.  Cilt temizliğinde etkili sonuçlar ortaya çıkartan Sensibio serisi, içeriğinde paraben barındırmaz, parfümsüz olmasıyla yeniden alerjik durumla karşı karşıya bırakmaz.

Bioderma hassasiyet sorunlarına çözüm sağlayan ürünleri her sorun için ayrı bakım ürünü geliştirmiştir. Terleme sorunu, akne ve sivilce, siyah nokta, makyaj temizleme gibi birçok alanda katkı sağlayıcıdır. Sizde cildinize uygun dermokozmetik ürünler içerisinden cilt probleminize uygun olanları seçerek yüz bakımınıza derhal başlayabilirsiniz. Dermokozmetika sitesi birbirinden avantajlı kampanyalarıyla düzenli bakım yapmanıza yardımcı olur.

Bioderma avantajlarından yararlanmak için size özel hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Sebium, Sensibio, ABCDerm, Hydrabio serilerinden satın aldığınızda kampanya kapsamında biriken puanlarla 3 al 2 öde Bioderma festivalinden yararlanabilirsiniz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir